Skip to main content

Dzisiejszy świat pnie się do góry

Coraz więcej wieżowców, wysokich osiedli, słupów przekaźnikowych oraz rożnego typu instalacji nadziemnych.

Nasze doświadczenie

Lifto to firma działająca w branży usług podnośnikowych oraz alpinistycznych od 2005 roku. Podejmyjemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań wysokościowych na terenie całej Polski. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm oferujących wynajem podnośników.

Nasza filozofia

Kompleksowe podejście do zaspokojenia potrzeb Klientów. Dlatego nasze maszyny zawsze dostarczamy wraz z wykwalifikowanym personelem oraz serwisem i doradztwem.

Podnośniki od 18 do 47m

Jesteśmy doświadczonym dostawcą i operatorem podnośników. W ofercie naszej firmy znajduje się między innymi wynajem podnośników - Warszawa to główny teren naszej działalności. W zależności od rodzaju prowadzonych prac oferujemy podnośniki o wysięgu 18, 20, 22, 26, 35 lub nawet 47m.

Szybkość i bezpieczeństwo

Nasze podnośniki koszowe pozwolą Państwu na bezpieczne i szybkie przeprowadzenie prac wysokościowych. Podnośniki koszowe, których wynajem proponujemy pochodzą od renomowanych producentów, są: nowoczesne zadbane sprawne technicznie ...i przede wszystkim bezpieczne.

Działamy fullservice

Decydując się na wynajem podnośników koszowych Warszawa dostają Państwo gwarancję najlepszych prac na wysokościach. Oferowane przez nas podnośniki koszowe to sprawdzone i profesjonalne urządzenia usprawniające pracę na różnej wysokości. Oprócz doskonałej jakości sprzętu oferujemy również usługi podnośnikowe.

Siegaj z nami!

Powierzane nam zadania realizowane są przez doświadczonych i posiadających stosowne uprawnienia operatorów, dzięki czemu każda realizacja jest przeprowadzana w terminie, rzetelnie, z dbałością o zasady bezpieczeństwa.

Nie wiesz jaki sprzęt wybrać?

Doradzimy! tel. 500 600 620

lub napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamów podnośnik

Wypełnij formularz i prześlij go nam emailem lub faxem.